Léky na migrény a bolesti hlavy

Nejprodávanější

38 položek celkem

Cena

29340
129340

Značky

Položek k zobrazení: 38
PARAMAX RAPID 1G neobalené tablety 5
29 Kč

Patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení,...

Kód: 0184092
ACYLPYRIN 500MG neobalené tablety 10
42 Kč

Acylpyrin je přípravek, který se užívá při horečce a bolesti, hlavně při akutních chřipkových onemocněních. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0084256
Panadol Novum 500mg 24 tablet
48 Kč

Potahované tablety pro léčbu bolesti mírné až střední intenzity jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, neuralgie různého původu, menstruační bolest, revmatické...

Kód: 0226670
IBUPROFEN AL 400MG potahované tablety 30
53 Kč

Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti např. hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestivé...

Kód: 0241991
PARAMAX RAPID 1G neobalené tablety 15
54 Kč

Paramax patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává...

Kód: 0201323
IBUMAX 400MG potahované tablety 30
56 Kč

Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé,...

Kód: 0057607
IBUMAX 400MG potahované tablety 30
56 Kč

Přípravek Ibumax 400mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé...

Kód: 0021041
VERAL 25MG enterosolventní tableta 30
60 Kč

VERAL patří do skupiny léků, které se označují jako nesteroidní protizánětlivé léky a které se používají k léčbě bolesti a zánětu. Zmírňuje projevy zánětu, jako jsou bolest a...

Kód: 0185421
VALETOL 300MG/150MG/50MG neobalené tablety 12
65 Kč

Analgetikum s obsahem propyfenazonu, kofeinu a paracetamolu. Na bolest zubů a hlavy, menstruační bolesti a na snížení horečky. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0186198
ACYLCOFFIN 450MG/50MG neobalené tablety 10
67 Kč

Acylcoffin se užívá při bolestech hlavy, pohybového ústrojí, zubů, nervů a při bolestech spojených s náhlými respiračními onemocněními chřipkového charakteru. Přípravek mohou...

Kód: 0000009
DICUNO 25MG potahované tablety 30
67 Kč

Nesteroidní protizánětlivý lék (NSAID). Má protizánětlivé, analgetické a horečku snižující účinky. Používá se k symptomatické léčbě akutní mírné a středně silné bolesti, jako je...

Kód: 0157989
Nahoru
Další produkty