Léky na horečku

Nejprodávanější

30 položek celkem

Cena

29340
129340

Značky

Položek k zobrazení: 30
PARAMAX RAPID 1G neobalené tablety 5
29 Kč

Patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení,...

Kód: 0184092
Panadol Novum 500mg 24 tablet
48 Kč

Potahované tablety pro léčbu bolesti mírné až střední intenzity jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, neuralgie různého původu, menstruační bolest, revmatické...

Kód: 0226670
PARAMAX RAPID 1G neobalené tablety 15
54 Kč

Paramax patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává...

Kód: 0201323
IBUMAX 400MG potahované tablety 30
56 Kč

Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé,...

Kód: 0057607
IBUMAX 400MG potahované tablety 30
56 Kč

Přípravek Ibumax 400mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé...

Kód: 0021041
ANOPYRIN 400MG neobalené tablety 10
58 Kč

Tablety Anopyrin patří mezi antitrombotika ze skupiny inhibitorů agregace trombocytů, to znamená mezi léčiva, která tlumí shlukování krevních destiček (trombocytů) a tím...

Kód: 0087680
PARALEN RAPID 500MG šumivá tableta 16 II
59 Kč

Horečka, zejména při akutních bakteriálních a virových infekcích. Mírná až středně silná bolest jako je bolest zubů, hlavy, neuralgie, bolesti svalů nebo kloubů nezánětlivé...

Kód: 0249012
VALETOL 300MG/150MG/50MG neobalené tablety 12
65 Kč

Analgetikum s obsahem propyfenazonu, kofeinu a paracetamolu. Na bolest zubů a hlavy, menstruační bolesti a na snížení horečky. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0186198
ASPIRIN 500MG obalené tablety 8
68 Kč

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku)....

Kód: 0188200
IBUMAX 400MG potahované tablety 50
84 Kč

Přípravek Ibumax 400mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé...

Kód: 0264352
PARACETAMOL STADA 600MG perorální prášek pro roztok v sáčku 10
84 Kč

Paracetamol STADA se používá k úlevě od příznaků chřipky a nachlazení doprovázeného horečkou (včetně bolesti hlavy a bolesti různých částí těla), ke zmírnění menstruační bolesti...

Kód: 0235067
Nahoru
Další produkty