83 položek celkem

Cena

29635
129635

Značky

Položek k zobrazení: 83
PARAMAX RAPID 1G neobalené tablety 5
29 Kč

Patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení,...

Kód: 0184092
ACYLPYRIN 500MG neobalené tablety 10
42 Kč

Acylpyrin je přípravek, který se užívá při horečce a bolesti, hlavně při akutních chřipkových onemocněních. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0084256
Panadol Novum 500mg 24 tablet
48 Kč

Potahované tablety pro léčbu bolesti mírné až střední intenzity jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, neuralgie různého původu, menstruační bolest, revmatické...

Kód: 0226670
TŘEZALKOVÁ NAŤ léčivý čaj 50G
49 Kč

Přípravek je určen jako doplňková léčba na lehké až středně těžké depresivní stavy a psychovegetativní potíže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0076592
TŘEZALKOVÝ ČAJ léčivý čaj 20 I
51 Kč

Tradiční rostlinný léčivý přípravek k úlevě při přechodném psychickém vyčerpání, často spojeným s psychovegetativními potížemi (napětí, úzkost, strach, rozlady nejrozmanitějšího...

Kód: 0115262
IBUPROFEN AL 400MG potahované tablety 30
53 Kč

Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti např. hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestivé...

Kód: 0241991
PARAMAX RAPID 1G neobalené tablety 15
54 Kč

Paramax patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává...

Kód: 0201323
IBUMAX 400MG potahované tablety 30
56 Kč

Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé,...

Kód: 0057607
IBUMAX 400MG potahované tablety 30
56 Kč

Přípravek Ibumax 400mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé...

Kód: 0021041
SPECIES NERVINAE PLANTA léčivý čaj 20 I
57 Kč

Přípravek se užívá ke zklidnění při nervovém vyčerpání, předrážděnosti a napětí, při lehčích formách nespavosti a neurastenického syndromu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0089823
NERVOVÁ ČAJOVÁ SMĚS léčivý čaj 20 I
60 Kč

Tradiční rostlinný léčivý přípravek při stavech celkového neklidu a předrážděnosti, při nervově podmíněných lehčích poruchách usínání a spánku, funkčních poruchách zažívání...

Kód: 0115280
Nahoru
Další produkty