82 položek celkem

Cena

29340
129340

Značky

Položek k zobrazení: 82
PARAMAX RAPID 1G neobalené tablety 5
29 Kč

Patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení,...

Kód: 0184092
PARALEN 500MG neobalené tablety 24
48 Kč

Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Dále při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci,...

Kód: 0254048
PARAMAX RAPID 1G neobalené tablety 15
54 Kč

Paramax patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává...

Kód: 0201323
PRŮDUŠKOVÁ ČAJOVÁ SMĚS léčivý čaj 20 I
55 Kč

Tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný při akutních onemocněních horních cest dýchacích doprovázených kašlem. Usnadňuje odkašlávání, rozpouští a uvolňuje hleny. Čtěte...

Kód: 0115277
IBUMAX 400MG potahované tablety 30
56 Kč

Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé,...

Kód: 0057607
IBUMAX 400MG potahované tablety 30
56 Kč

Přípravek Ibumax 400mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé...

Kód: 0021041
ANOPYRIN 400MG neobalené tablety 10
58 Kč

Tablety Anopyrin patří mezi antitrombotika ze skupiny inhibitorů agregace trombocytů, to znamená mezi léčiva, která tlumí shlukování krevních destiček (trombocytů) a tím...

Kód: 0087680
IBALGIN 200MG potahované tablety 24
59 Kč

Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Používá se např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při...

Kód: 0254293
PARALEN RAPID 500MG šumivá tableta 16 II
59 Kč

Horečka, zejména při akutních bakteriálních a virových infekcích. Mírná až středně silná bolest jako je bolest zubů, hlavy, neuralgie, bolesti svalů nebo kloubů nezánětlivé...

Kód: 0249012
AMBROXOL AL 30MG neobalené tablety 20
62 Kč

Přípravek Ambroxol AL 30 se užívá při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0043950
VALETOL 300MG/150MG/50MG neobalené tablety 12
65 Kč

Analgetikum s obsahem propyfenazonu, kofeinu a paracetamolu. Na bolest zubů a hlavy, menstruační bolesti a na snížení horečky. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0186198
Nahoru
Další produkty