Kašel - sirupy, kapky, tablety, pastilky

Nejprodávanější

17 položek celkem

Cena

92234
192234

Značky

Položek k zobrazení: 17
BROMHEXIN BERLIN-CHEMIE 12MG/ML perorální kapky, roztok 30ML
92 Kč

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Bromhexin mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho...

Kód: 0012495
MUCOSOLVAN 15MG/2ML POR SOL/INH SOL 60ML
104 Kč

Přípravek užívejte při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0258014
AMBROXOL AL RETARD 75MG tvrdé tobolky s prodlouženým uvolňováním 20
115 Kč

Mukolytická léčba akutních a chronických onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hlenu a poruchou jeho transportu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0043947
ACC 20 mg/ml sirup 100 ml
133 Kč

Přípravek¨ACC 20 mg

Kód: 0226195
MUCOSOLVAN JUNIOR 15MG/5ML sirup 100ML
133 Kč

Přípravek užívejte při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0258013
STOPKAŠEL Medical sirup Dr. Weiss 100+50ml NAVÍC
142 Kč

Sirup obsahuje přírodní účinné látky, které pomáhají zmírnit příznaky běžných nemocí spojených s nachlazením, jako je kašel a chrapot. Vytváří ochrannou vrstvu na sliznici úst a...

Kód: 3526812
TEREZIA NEKAŠLI 100% přírodní bylinný sirup 150ml
168 Kč

NEKAŠLI sirup obsahuje směs 6 bylinných extraktů, které pomáhají zmírnit příznaky spojené s onemocněními z nachlazení, jako je kašel, podráždění hlasivek, bolest v krku a chrapot.

Kód: 3769776
TEREZIA NEKAŠLI Junior přírodní bylinný sirup 150ml
168 Kč

Zdravotnický prostředek NEKAŠLI® Junior sirup obsahuje směs 5 rostlinných extraktů, které pomáhají zmírnit příznaky spojené s onemocněními z nachlazení, jako je suchý a vlhký...

Kód: 3953487
Bronchipret Sirup tymián a břečťan 100ml
172 Kč

Bronchipret tymián a břečťan sirup je rostlinný léčivý přípravek na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest u dospělých a dětí od 1 roku. Je určen k léčbě akutní...

Kód: 0136002
Tussirex sirup na kašel 120ml
172 Kč

Tussirex pokryje zanícenou sliznici hltanu, a tak ji zklidňuje. Slizové látky proskurníku lékařského vytváří povlak chránící před cizími částicemi.

Kód: 3842425
MUCOPLANT EUKALYPTOVÝ BALZÁM UNG/INH UNG VAP 1X50G
175 Kč

Přípravek se používá jako podpůrná léčba při onemocnění dýchacích cest ke vtírání na kůži od 2 let nebo inhalaci při kašli, při nachlazení a chřipkovém onemocnění od 6-ti let....

Kód: 0016058
ACC 20MG/ML sirup 1X200ML
178 Kč

Přípravek¨ACC 20 mg

Kód: 0226194
Nahoru
Další produkty