CILKANOL 300MG tvrdé tobolky 30

Kód: 0004336
130 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Léčivá látka troxerutin patří do skupiny bioflavonoidů. Snižuje propustnost krevních vlásečnic, snižuje lomivost cév, zlepšuje prokrvení a výživu tkání končetin. Přispívá k úlevě při bolesti, pocitu těžkosti a únavy v dolních končetinách, při křečích. Čt

Detailní informace

Detailní popis produktu

CILKANOL 300MG tvrdé tobolky 30

Přípravek Cilkanol užívají dospělí a dospívající od 15 let k léčbě příznaků a projevů při chronické žilní nedostatečnosti (pocit unavených, těžkých a bolestivých nohou, pocit napětí nebo svědění a mravenčení v kůži nohou, otoky dolních končetin, křeče, pocit neklidných nohou).

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka přípravku pro dospělé a dospívající od 15 let je 2-4 tobolky 3 krát denně. Tvrdé tobolky se užívají při jídle, polykají se celé, nerozkousané, zapijí se vodou nebo jiným nealkoholickým nápojem.

Složení

Léčivou látkou je troxerutin. Jedna tvrdá tobolka obsahuje troxerutinum 300 mg. Pomocnými látkami jsou: makrogol 6000, magnesium-stearát, želatina, oxid titaničitý (E171), chinolinová žluť (E104), červený oxid železitý (E172) a oranžová žluť (E110).

Kontraindikace

Užívání přípravku v období těhotenství a kojení je vždy nutné konzultovat s lékařem, který rozhodne, zda je pro Vás léčba tímto přípravkem vhodná.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Příbalový leták CILKANOL 300MG tvrdé tobolky 30

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Léky na otoky končetin
Záruka: 6 Měsíc(ů)
Typ přípravku: Léčivý přípravek
SUKL kód: 0004336
ATC skupina: C05CA04
Farmakoterapeutická skupina: Bioflavonoidy - Troxerutin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: