Léky na bolesti kloubů

Nejprodávanější

29 položek celkem

Cena

53514
153514

Značky

Položek k zobrazení: 29
IBUPROFEN AL 400MG potahované tablety 30
53 Kč

Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti např. hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestivé...

Kód: 0241991
DICUNO 25MG potahované tablety 30
67 Kč

Nesteroidní protizánětlivý lék (NSAID). Má protizánětlivé, analgetické a horečku snižující účinky. Používá se k symptomatické léčbě akutní mírné a středně silné bolesti, jako je...

Kód: 0157989
IBUPROFEN AL 400MG potahované tablety 50
74 Kč

Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti např. hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestivé...

Kód: 0241992
BRUFEN 400MG potahované tablety 30 II
76 Kč

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým. Brufen...

Kód: 0234195
PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI 500MG/65MG potahované tablety 24
81 Kč

PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti. Paracetamol zajišťuje úlevu při bolesti a snižuje tělesnou teplotu. Kofein...

Kód: 0229129
DOLGIT 50MG/G krém 50G
100 Kč

Dolgit krém je určen k léčbě revmatických i nerevmatických bolestí pohybového systému a k místní léčbě poranění pohybového ústrojí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0091587
FLECTOR EP 10MG/G gel 60G
101 Kč

Přípravek je určen pro lokální léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0014825
VERAL 10MG/G gel 50G II
108 Kč

VERAL 10mg

Kód: 0202789
TRAUMAPLANT mast 50G
112 Kč

Přípravek je určen na sportovní a úrazová poranění, pohmožděniny a vymknutí, bolesti svalů a kloubů, špatně se hojící i otevřené rány. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0043979
NUROFEN RAPID 400MG měkké tobolky 20
120 Kč

Léčivou látkou přípravku Nurofen Rapid je ibuprofen. Ibuprofen tiší bolest, má protizánětlivé účinky, snižuje horečku. Zabraňuje tvorbě látek (prostaglandinů), které se v...

Kód: 0237929
IBUPROFEN AL 400MG potahované tablety 100
142 Kč

Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti např. hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestivé...

Kód: 0241993
VOLTAREN EMULGEL 10MG/G gel 50G IIB
146 Kč

Voltaren Emulgel působí přímo v místě bolesti trojím účinkem: uleví od bolesti, tlumí zánět a zmenšuje otok. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0246022
Nahoru
Další produkty