BAYER

Cena

99492
199492
13 položek celkem
ASPIRIN PROTECT 100MG enterosolventní tableta 98
99 Kč

Aspirin Protect 100 je určen k léčbě akutního infarktu myokardu a nestabilní anginy pectoris, k sekundární (primární) prevenci u nemocných s manifestním (bez manifestního)...

Kód: 0223519
SARIDON 250MG/150MG/50MG neobalené tablety 10
99 Kč

Saridon je kombinace analgetických a antipyretických léčivých látek s malým množstvím kofeinu. Tyto látky jsou pečlivě vyváženy, aby pomohly od bolestí a snižovaly horečku....

Kód: 0041778
TALCID 500MG žvýkací tableta 20
108 Kč

Přípravek mírní pálení žáhy, pocit plnosti, bolest v nadbřišku, při záněty žaludeční sliznice, na žaludeční a dvanáctníkové vředy a záněty jícnu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0045989
RENNIE SPEARMINT BEZ CUKRU 680MG/80MG žvýkací tableta 36
127 Kč

Rennie žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který chrání sliznici žaludku a tenkého střeva tím, že působí proti překyselení žaludeční šťávy. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0047924
SARIDON 250MG/150MG/50MG neobalené tablety 20
153 Kč

Saridon je kombinace analgetických a antipyretických léčivých látek s malým množstvím kofeinu. Tyto látky jsou pečlivě vyváženy, aby pomohly od bolestí a snižovaly horečku....

Kód: 0042888
ASPIRIN C 400MG/240MG šumivá tableta 10
158 Kč

Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro lepší obranyschopnost. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0046213
CANESPOR 1X DENNĚ 0,01G/G kožní podání roztok 15ML
189 Kč

Léčivá látka přípravku Canespor 1x denně roztok je lokální antimykotikum se širokým spektrem účinku k místní léčbě kožních infekcí vyvolaných kvasinkami, plísněmi a jinými...

Kód: 0137116
CANESPOR 1X DENNĚ 0,01G/G krém 15G
189 Kč

Léčivá látka přípravku Canespor 1x denně krém je lokální antimykotikum se širokým spektrem účinku k místní léčbě kožních infekcí vyvolaných kvasinkami, plísněmi a jinými...

Kód: 0137114
RENNIE 680MG/80MG žvýkací tableta 96
241 Kč

Rennie žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který chrání sliznici žaludku a tenkého střeva tím, že působí proti překyselení žaludeční šťávy. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0058119
ASPIRIN C 400MG/240MG šumivá tableta 20
251 Kč

Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro lepší obranyschopnost. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kód: 0046214
Bepanthen Baby mast 100g
325 Kč

Bepanthen Care mast je jemná mast s dexpanthenolem určená pro péči o pokožku v plenkové oblasti. Byla speciálně vyvinuta pro ochranu jemné dětské pokožky. Chrání před příčinami...

Kód: 3337269
CANESPOR 1X DENNĚ SADA NA NEHTY 10MG/G+400MG/G mast 10G+SADA
474 Kč

Canespor sada na nehty je lokální antimykotikum se širokým spektrem účinku k místní léčbě kožních infekcí vyvolaných kvasinkami, plísněmi a jinými houbami. Dobře proniká do...

Kód: 0137113
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem